(ne)Recenze

1. března 2014 v 14:28 | Naoki-Keiko
Mám nutkání vám sdělit, že mé "recenze" se vlastně recenzím tolik nepodobají nebo alespoň zatím ne a tak budu věci nazývat pravými jmény a mé hodnotící počiny si nálepku "Recenze" ještě zasloužit nemohou. V tom případě se já i vy čtenáři budeme muset smířit s označením "(ne)Recenze", protože svou tvorbou bych nerada urazila opravdové a schopné recenzenty, kteří se mi určitě už dávno pošklebují. Budu ale pilně pracovat na tom abych se té závorky brzy zbavila.

ANIME+OVA

(ne)Recenze na anime, tedy na japonské kreslené seriály, co jsem shledla a ohodnotila dle svého.
OVA je "doplňkový" díl k anime, co nijak nezasahuje do již uzavřeného děje, pouští se většinou po shlédnutí celého seriálu.

MANGA + KOMIKS

(ne)Recenze na japonské, černobílé komiksy se svoji typickou kresbou, co mám dočteno a pokud ještě vychází tak rozečteno.
Komiksem je myšleno dílo, které se nedefinuje jako manga (například "marvelovky" či Garfield- stripy), většinou takovéto věci nečtu, ale kdyby se naskytla příležitost...

KNIHA

Čtu a některé knížky, co by vás mohly zaujmout tu ohodnotím a dám vědět, jak se mi líbily. Z tohoto si do čternářského
deníčku neokopírujete asi nic, neboť o takových knihách tu většinou psát nebudu (a je to schválně abyste nebyli líní a povinnou četbu doopravdy četli). V této rubrice bude ale článků opravdu pomálu ačkoliv jsem velký čtenář a přečtu tak cca 50-70 titulů ročně, většinou se právě skládají z mého maturitního kanónu a podobně laděné literatury.

FILM

Filmy všeho druhu, japonské- animované, naše, jiné... co se mi zalíbí, nebo alespoň nějak zaujme.

SERIÁL

Jsou tím myšleny západní seriály, či seriály, které se nemůžeme pro svou podobu nazývat anime.

REPORTÁŽ a RECENZE OSTATNÍ

Aneb cesta za kulturou. Přidáváno podle svého uvážení a nálady.
A recenze na nezařaditelné věci a úkazy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama