Pro čtenáře

26. srpna 2014 v 11:39
Určeno pro čtenáře všeho možného i nemožného. Vítám zde náruživé čítálky klasické archaické literatury stejně tak jako romantické čtenářky o různých upírcích či roztomile dětinské "prohlížeče" komiksů. Chci každému nabídnout aspoň něco, pomoci mu v boji proti nevzdělané společnosti, která je za jejich čtení odsuzuje. Pojďme v knihách najít to, co nikde jinde. Ani ve filmech, v hrách, seriálech, anime...
Rubrika se zaměřuje nejen na čtenáře, ale samotné pisálky. Pišme a čtěme, pak to bude jiné než je teď.

PRO ČTENÁŘE

Není to diskriminace, každý je vítán, jen bez knihy v ruce to bude nesrozumitelné. Je to podobné jako v rubrice Pro Otaku, chci se tu bavit o knihách, o jejích častých výjevech v nich, o klišé všeho druhu, o postavách a někdy být konkrétnější a zabývat se jen jednou určitou knihou. Nevynechám také čtenáře (když už je ta rubrika pro ně), hledat naše klady a poukazovat taktně na chybičky. Čtenář není jen člověk s knihou, jak se často definuje, pojďme rozebrat předsudky a pomluvy. Zkusit je vyvrátit.

KNIHA

Rubrika kniha se bude zabývat něčím podobným jako sekce Pro čtenáře, jen s rozdílem, že půjde jen a pouze o knihu. O tom, kde se knihy nachází, kde se mohou nacházet a jak jednou mohou skončit. Jestli se v rubrice Pro čtenáře rozebírá vztah člověka o knize, v rubrice kniha se bude řešit otázka spojitosti knihy s člověkem.

RECENZE NA KNIHY

Občas udělám nějakou tu recenzi, chci se pochlubit, co jsem přečetla, někdy vychválit do nebes, někdy zhatit budoucím čtenářům plány na čtení té chudinky publikace, které se tak nelibě zmocním. Uvažte jestli na mé výlevy máte chuť čas a hlavně zdravý rozum nad věcí.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama