Pro nově příchozí i staré známé

26. srpna 2014 v 11:33
Vítejte,
momentálně se tento blog zaměřuje na všechno možné a tak se z něj stává takový ten blogísek nejlépe definováno deníčkový. Ale pozor! Následky, které se tu mohou přihodit čtením různé navržených písmenek, se vám mohou stát osudnými. Setkat se tu můžete s myšlenkovým mišmašem a rebelskou horečkou, která je v některých ohledech tuze nakažlivá. Hrozí i zánět duchapřítomnosti, který může vést až k tomu nejhoršímu scénaři (pokud se neléčí mainstreamem či tréninkem selfie). Uvažte jestli budete pokračovat v brouzdání mými vodami anebo odtud pomalu ale jistě vycouváte.
Samozřejmě každý nově příchozí je zde vítán a pokud sem zavítá i podruhé, bude mít můj nekonečný obdiv, že měl ještě odvahu sem vkročit

S pozdravem stoupenkyně své vlastní spravedlnosti a velká čtenářka,
Naoki-Keiko

BLOGOVÁNÍ


FEMINA


POSTŘEHY STUDENTA


ZE SVĚTA


ZE ŽIVOTA


TAK TROCHU OBECNĚ

Název rubriky vznikl ze všech mých rubrik jako první, nikdy jsem jej nezměnila a nikdy to také neudělám. Momentálně. V této rubrice naleznete všechno možné (a dokonce i o mně, vy malí stalkeři ^^). Hrozí riziko ztráty vlastní osobnosti a nerozhodností nad budoucími činy v nejvyšším alarmujícím stupni.

---
Tak to by bylo v této rubrice asi všechno, pokud hledáte další nějaké přesnější zaměření, mrkněte se to do kolonky úvod. Pokud jste Otaku hledající různé prkotinky, recenze a kvanta obrázků, hlaste se mi svými kometnáři ZDE v odkazu Pro Otaku. Jestli se zajímáte o knihy a psaní, prosím mrkněte se mí drazí soukmenovci TADY Pro čtenáře a dejte se do čtení. Pokud trpíte stejnou zálibou ve šťourání se, hledání různých chybiček i chybek, tvoříte recenze a chcete vědět jak to dělá někdo jiný z vašeho oboru? Pojďte prosím SEMHLE na Recenze všeho možného i nemožného. Chcete-li se pokochat moji sbírkou kreslených ztřeštěností odkázala bych vás znalce prosím TÁMHLE do Obrázků&Videií. A pokud brouzdáte blogem.cz a nevíte do čeho píchnout a potřebujete si zvýšit návštěvnost zapomocí tématu týdne, pošlu vás direcht TADYHLE do TT.

CARPE DIEM
---


 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama